Güneşi Beklerken dizisinin Melis karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin güzelliği ile göz kamaştırıyor. Yalnız dizide kısa boylu olarak görünen Güneşi Beklerken dizisinin Melisi kimdir, nereli, kaç yaşında ve hakkında tüm bilinmeyenler bu yazımızda.

Yağmur Tanrısevsin özellikle özel hayatı ve sevgilisi kim sorusuyla şu sıralar sıkça gündeme gelmekte. 24 Ağustos 1990 Mersin doğumlu olan oyuncu 21 yaşında üniversite okumak için geldiği İstanbulda kısa sürede medyaya adım attı. Halen Marmara Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Seramik bölümünde eğitim gören oyuncu aynı zamanda oyunculuk eğitimi almaktadır.
gunesibeklerkenmelis

Yağmur Tanrısevsinin oynadığı ilk dizi ise Adını Feriha Koydum dizisindeki Ece rolüdür. Güzelliği ile izleyici ve yapımcıların dikkatini çeken güzel oyuncu ise ekranda görüldüğü kadar kısa olmayıp boyu 170 cmdir. Güneşi Beklerken adlı dizi ile yeniden ekranlarla buluşan Yağmur Tanrısevsin bu dizide Melis karakterini canlandırmaktadır. Başak burcu olup 55 kilodur. 36 beden giyen oyuncu kahverengi gözleri ile dikkat çekiyor.
yagmur-tanrisevsin-sevgilisi
Yağmur Tanrısevsinin sevgilisi henüz bilinmiyor. Zira kendisi magazin dünyasında pek sık görülmemektedir. Kısaca kişisel özelliklerini şöyle sıralayalım.

Boyu 170 cm
Kilo 55 kg
Göz Kahverengi
Beden 36
Doğum 24 Ağustos 1990
Doğum Yeri Mersin
Eğitim Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar

Etiketler:,